MobileNovinkyPCPS4

Vyjde update 1.4 pro Genshin Impact | Novinka

Hra, která byla v roce 2020 velkým překvapením, Genshin Impact, se dočká dalšího updatu, který rozšíří celý její svět. Rozjede se tzv. Invitation of Windblume. Ten bude oslavovat osvobození Monndstadtu před skoro 3 000 lety. Festivalu se bude moct zúčastnit každý hrdina s Rankem minimálně 20, který bude mít dokončenou linku Song of the Dragon and Freedom.

V novém updatu bude také představena nová hrdinka jménem Rosaria. Ta poskytne nové informace o Abyss Order a „vašem“ ztraceném sourozenci. K tomu všemu přibude nový typ úkolů, které slibují větší poznání přátel Noelle, Benneta, Barbary a Chongyuna a možnost dohrát hru na více konců. Přijde i veliká technická novinka – možnost držet v jednu chvíli až pět kusů Condensed Resin.

Pokud hru neznáte, přečtěte si naši recenzi zde. Zatím si zapište 17. března 2021 kdy update vstoupí do hry a snad zachová všechno, co máme na této free to play hře rádi. Níže si můžete pustit dvě videa, která vám nová herní vylepšení více přiblíží. Otázkou nyní ale zůstává, co bude dál? Hra je totiž velice populární a má obrovskou hráčskou základnu, která stále roste. Doufejme tedy, že se z ní v nejbližší době nestane jenom další hloupá franšíza.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button