FilmyNovinky

Vyšel trailer na bláznivou kung fu komedii Paper Tigers

Slovy režiséra: „Představte si Bruce Leeho, že je mu 40 let, je bez kondice, rozvedený a odcizený svým dětem. Jeho jediným cílem je zjistit, co má nyní dělat. Potom si představte jeho návrat. Rodina, kariéra a život ho možná pohltily, ale vždy tu bude ta část, která umí udělat pár otoček na zahradě.“ Právě asi přemýšlíte, jak to sám režisér myslí. Všechny odpovědi ale najdete v traileru, který je udělán naprosto famózně a doslova ve vás probudí touhu něco takového vidět.

Režisérem filmu je Quac Bao Tran, pro něhož jsou Paper Tigers prakticky prvotinou. V hlavních rolích se představí Ron Yuan (Mulan, Mall), který ztvární Hinga. Alain Uy (The Fosters, Helstrom), ztvární postavu Dannyho a Mykel Shannon Jenkins (Zpátky do Ringu, Neporazitelný: Vykoupení) se ukáže v roli Jima.

Oficiální synopse Paper Tigers

Tři dětské zázraky umění Kungu fu vyrostly ve tři odlišné muže středního věku. Ti jsou nyní pouhý jeden kop od toho, aby se sami rozsypali. Když je ale jejich mistr zavražděn, musí se znovu spojit, aby pomstili jeho smrt a to nebude nic jednoduchého. Jak chtějí spojit vyšetřování a dávno zapomenutá tajemství s otcovskými povinnostmi a prací?

To se dozvíte už 7. května, kdy film oficiálně přichází do kin.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button