HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Doom Eternal: The Ancient Gods 2. Teaser je venku | Novinka

Před týdnem jsme vás informovali o blížícím se vydání teaseru na Doom Eternal: The Ancient Gods 2. A konečně je to tady. Bethesda společně s id Software vydali první malou upoutávku na nadcházející rozšíření. Ta nám ukazuje jakým směrem bude hra dále pokračovat a máme se rozhodně na co těšit. Bude to doslova peklo na zemi.

Doom Eternal chystá velkolepé finále

Teaser nám ukazuje to, co jsme tak trochu už tušili, když nám vývojáři hodili udičku minulý týden. Slayer se chystá na závěrečnou bitvu, ale nebude na to sám. V upoutávce je vidět, že se vedle Slayera do finálního boje teleportuje celá armáda. Nemohu se ubránit srovnání s finální bitvou z filmu Avengers: Endgame. Nejsem jediný kdo si toho všiml prakticky ihned a vyvolalo mi to úsměv na tváři. Slayer… Slayer can you hear me? On your left.

V teaseru najdeme ale přeci ještě pár náznaků. Jedním z těch nejvýraznějších je, jak bude fungovat nová zbraň. Mám na mysli obouruční kladivo, se kterým se Slayer nebojí vystartovat ani proti Cyberdémonovi. Takže to asi nebude vůbec žádný ořezávátko.

Další, co zaujme na první pohled, je obrněný démon s lidskou tváří. Tento Dark Lord se představil už v závěru Doom Eternal: The Ancient Gods 1. V nadcházejícím pokračování se srabácky obleče do pořádného brnění, které vypadá, jako kdyby si to chtěl rozdat s Hulkem a požádal o výbavu Tonyho Starka. Teaser by mohl také naznačit, že se závěrečný souboj odehraje právě v duchu meč proti kladivu. Což by mohlo být docela zajímavé.

Nejzásadnější informací ale zůstává, že plnohodnotný trailer je už doslova za rohem – dočkáme se ho 17. března 2021 a vydání hry bude ihned následovat. Takže nás sledujte i dál a my vám určitě přineseme další informace.

Tak, peklo na zemi ze světa Doom už jsme probrali, ale kdoví, co bude za peklo, až se ukáže první trailer na hraný seriál Powerpuff Girls.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Back to top button