HryNovinkyPCPS4PS5Xbox One

Rainbow Six Siege: Crimson Heist Story trailer | Novinka

Rainbow Six Siege: Crimson Heist Story trailer teasuje na nové DLC, ve kterém do hry přichází operátor Flores. Ten je nový útočník, který používá jako hlavní zbraň výbušný dron. Video přibližuje jak jeho “normální” život, tak jeho krádeže, které páchá po nocích. Dozvíte se také důvod, proč se přidal k jednotce protiteroristických operátorů. Animované video trvá necelé dvě minuty a je nabité akcí. DLC Crimson Heist si můžete v Rainbow Six Siege zahrát už nyní.

Crimson Heist Story trailer

V animovaném videu je vidět Flores ve svém denním povolání, kdy dělá kuchaře. Na první pohled nenápadný chlápek s šátkem kolem hlavy. Nějací zákazníci se jej ptají, jestli nemá aspoň nějaké hobby. V zamyšlení Florese vidíme jednu jeho misi, ve které se chystá ukrást drahocenné mince. Čelí přitom ochrance pomocí svých atletických schopností a hlavně výbušného dronu RCE-RATEO CHARGE. Ke konci se také dozvídáme o známosti Florese s Ash a důvodu, proč se vlastně připojil do týmu.

Pokud se vám video líbilo a chcete se ponořit hlouběji do světa Rainbow Six Siege, zkuste se podívat na další cinematic.

O hře Rainbow Six Siege

R6 Siege je multiplayerová kooperativní first-person střílečka, která má hráčům umožnit vyzkoušet si, jaké to je být členem týmu speciální zásahové jednotky proti teroristům. Ačkoliv jsou ve hře módy zaměřené čistě na likvidaci teroristů, nejvíce hraným módem je pvp, kdy proti sobě stojí týmy útočníků a obránců.

Hra mimo jiné čelí i hromadě cheaterů, kteří využívají například zakázané aim boty, aby zlepšili své výsledky. Z tohoto důvodu v roce 2020 bylo zabanováno více jak 91 000 účtů, nyní se také spouští nový systém, který má cheaterům pěkně zavařit.

Pokud vás tento event zajímá a chcete se o něm dočíst víc, zkuste navštívit oficiální stránky R6Siege. Hru si můžete zahrát na PCXbox OneXbox XPS4 a PS5.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Back to top button