FilmyNovinky

Batman: Dying is easy. Fan movie překvapil

Společnost Bat In The Sun představila dlouho očekávaný krátký film o Batmanovi. Psychologický snímek vznikl ve spolupráci dvou režisérů. Aaron Schoenke a Sean Schoenke nám představí Temného rytíře a Klaunského prince v bitvě, jakou jste ještě neviděli. Snímek zachycuje rozdílné osobnosti obou postav, ale zároveň, že i jeden bez druhého nemohou téměř existovat.

Batman vs Joker

Úvodní scéna filmu zachycuje Batmana v akci v malém bytě. A světe div se, objeví se Kloboučník z filmu Alenka v říši divů. Je natolik šílený, aby se Batmanovi postavil, ale všichni víme jak to nakonec dopadne. Batman všechny rozseká a zachrání malou holčičku, která je v bytě proti své vůli.

V pokračování se podíváme do známého a opravdu děsivého Arkhamu. Batman se skutečně činil a v celách uvidíme nejznámější nepřátele Batmana. V menších rolích se ukáže Killer Croc, Poison Ivy, Riddler nebo i Mr. Freeze. Ale největší hvězda Arkhamu čeká na samém konci. Joker se pokusí Batmanovi dostat do hlavy. Jak to celé dopadne, se můžete podívat v 22. minut dlouhém snímku. Jo a nechybí ani potitulková scéna.

Když jsem narazil na tento fan movie, tak jsem si říkal, že to přeskáču a mrknu se jen na bojové scény. Ano, jsem kulturní barbar. Ale po pár kliknutí mě to donutilo se zamyslet. Tohle musím vidět celé.

Hlavní role Batmana se opět ujal Kevin Porter. A šíleného Jokera si střihnul sám Aaron Schoenke. A musím říct, že více než skvěle. Film je ze 100 % financovaný fanoušky. A je vidět, že jejich peníze se neválejí nikomu v kapse. Za své peníze fandové dostali téměř půl hodinovou detektivku se skvělými kostýmy, příběhem, herci a také efekty.

Hollywood by se mohl naučit něco od Bat In The Sun

Časopis Time

Doslova jsem na to zíral s otevřenou tlamičkou a říkal jsem si jediné. Tohle by zasloužilo celovečerák.

Bat In The Sun toho má za sebou daleko víc. Pokud vás zajímá jak dopadne například souboj Spider-Mana proti Darth Maulovi, tak se mrknětě. A je toho k dispozici mnohem víc.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Back to top button