FilmyNovinky

Film Blue Beetle má svého režiséra | Novinka

Další hrdina DC Comics bude mít svůj snímek. Nyní se film opět posunul, když najal svého režiséra, kterým se stal Angel Manuel Soto. Režisér zatím nemá moc zkušeností s velkými filmy, nicméně jeho poslední počin Charm City Kings získal ocenění na festivalu Sundance, za nejlepší hraný film. Navíc Charm City Kings je také o dospívajícím chlapci, který si prochází spoustou problémů, stejně jako hrdina Blue Beetle.

Hrdina je latinskoamerického původu, stejně jako režisér, který se tak vyjádřil k filmu: „Je mi ctí režírovat Blue Beetle, první latinskoamerický superhrdinský film pro DC. Chtěl bych upřímně poděkovat všem ve Warner Bros a DC za to, že mi věřili, že jsem oživil Jaime Reyese (Blue Beetla). Nemůžu se dočkat, až spolu budeme utvářet historii.“

Blue Beetle zatím není moc známý jako superhrdina. Žádný sólový projekt o něm ještě nebyl. Nicméně už tato postava vystoupila například v animovaných seriálech Young Justice nebo Batman: Odvážný hrdina.

Kdo je Blue Beetle?

Mladý chlapec Jaime Reyes se nechtěně dostane k mimozemské zbrani zvané Blue Scarab, která byla nalezena na archeologických vykopávkách v Egyptě. Tento Blue Scarab se přisál ke svému nálezci, který se stal i prvním superhrdinou Blue Beetlem. Když zemřel, tak se Scarab přisál na mladého Jaimeho a překvapivě s ním kompletně splynul, což se mu s jeho nálezcem nestalo. Vznikl tak pokračovatel superhrdiny Blue Beetla, který se stal i členem legendární skupiny Titans. Hrdina má spoustu schopností, kromě létaní umí využít i energické kanony, změnit své brnění v jakýkoliv tvar a může se stát i neviditelným.

Stejně, jako spousta hrdinů DC Universa, si prošel hrdina tvrdým restartem, nicméně ten jeho byl přijat snad nejkladněji. Počkejme si na další novinky z filmu a uvidíme, zda Angel Manuel Soto zvládne režírovat tak velký film.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button