NovinkyPC

Zombíci se objeví i ve Warzone | Novinka

Cold War a Warzone právě vstoupily do své druhé sezóny. Mimo nového battlepassu, nových skinů a fůry nových grindovacích možností, je tu ale jedna novinka, která není vidět na první dobrou. Pokud už jste byli v lobby, určitě jste si všimli obrovského množství přidaných calling karet. A právě z nich nám leze dost důležité oznámení ohledně zombíků.

Zombíci se dostávají do Battle Royale

Pokud si totiž tyhle karty prohlédnete pořádně, můžete si všimnout, že se tam nachází i quest “Ve Warzone zabijte 8 zombíků, než skončí první zóna”. To je asi víc než jasné, ne? Podle souborů hry, i podle audio designu to vypadá, že zombíky na mapu dopraví loď s názvem Vodianoy. Zvukové soubory, které se podařilo rozluštit říkají něco o hlášení ruského kapitána o příletu lodi a transportování biologického materiálu. Celý tento leak si můžete prostudovat na webu Eurogameru.

Jakým způsobem se bude spawnovat loď pro zombies, nebo jestli to bude se začátkem každé hry si musíme počkat na samotný release. Pokud jste ještě nové Cold War nebo Warzone nevyzkoušeli, určitě využijte momentálně probíhajicího free weeku. Během něj si můžete vyzkoušet mulťák v Cold War včetně všech režimů, které nabízí. Celý free week poběží až do 4.března takže času je fůra.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button