Novinky

MMO novinky #1 – tak co je nového

Vítejte v MMO novinky #1, kde jsem si dnes vzala na paškál dvě známá MMORPG a jednu moji srdcovku. V MMORPG hrách se pořád něco děje a tak se obsah píše skoro sám. Tedy ne úplně, bohužel nebo asi spíš bohudík, jinak by to byla nuda, že. Taky kdo by hrál MMO i několik let, pokud by bylo pořád stejné. Takže, co nového se událo?

Guild Wars 2

Tady se poslední dva týdny slaví lunární nový rok, máme teď rok buvola, a tak se spousta novinek inspiruje Asií. Ani nejnovější novinka (divné spojení já vím) není výjimkou. Do hry přichází nový skin pro vaše brnění a zbraně. Nyní můžete vypadat jako mocný samuraj díky Infused Samurai package, který obsahuje skiny pro meč, dýku, celý samurajský outfit a další věci. Konečně máme možnost se stát samurajem.

World of Warcraft

O blížícím se Blizzconu jsme vás již informovali, je v sobotu mimochodem. A samozřejmě se ho bude účastnit i vývojářský tým World of Warcraft. Přes fórum na oficiálních stránkách můžete položit své dotazy a možná vám na ně i odpoví. Mimo jiné vyšel i další hotfix , který opravuje třeba i chybu v questu A Gift for the King of Stormwind, kdy jste nemohli splnit, pokud jste měli rozehraný úvod do přídavku Legion.

Runescape – ta moje srdcovka

Do Runescape míří nový dungeon. Naše cesta k němu začíná Azzanadra’s Quest. Staří bohové se vrátili na začátku tohoto věku a napěti mezi nimi a Glienorem stále roste. Serenina rada selhala, a tak neexistuje žádný plán, jak je zastavit. A k tomu všemu dostala Ariane vizi plnou destrukce a devastace. Glienor čekají těžké časy.

Tak to byly MMO novinky #1 a příští týden tu budou snad zas, záleží na tom co se bude dít ve světě MMO.

Nestačily vám tyhle novinky, máme jich spoustu dalších. Mrkněte třeba na jejich týdenní přehled v MAGlajzu. Nezajímají vás další novinky, mám tu i recenze, třeba na hru Werewolf.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button