NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Rainbow Six Siege Crimson Heist teaser| Novinka

Rainbow Six Siege Crimson Heist je nadcházející DLC, které na Twitteru odhalilo svůj první krátký teaser. DLC Crimson Heist má započít šestý rok pro tuhle first-person multiplayer střílečku s operátorem, který se zřejmě bude řadit mezi útočníky. Pocházet bude zřejmě z Argentiny a jeho schopnost zatím zůstává velkou neznámou.

“Občas je pro dokončení práce třeba zvolit více kreativní přístup.”

Rainbow Six Siege Crimson Heist

Z teaseru zatím kromě tohoto krátkého textu můžeme pořádně rozpoznat jen červeně zabarvené brýle. Můžeme tedy předpokládat, že operátor bude mít nějakou abilitu související se zrakem. V pozadí jsou vidět také palmy, což by mohlo značit rework map Border nebo Bank. Také všechny dostupné informace naznačují to, že nový operátor bude pocházet z Argentiny.

Vzhledem k tomu, že v posledním DLC byl do hry přidán obránce, dá se předpokládat, že nový přírůstek doplní řady útočníků. Útočníci v R6Siege mají za úkol prolomit obranu druhého týmu, jejich schopnosti jsou většinou agresivní, zatímco obránci mají schopnosti defenzivní.

Proč ale nepřijdou operátoři v páru? Ačkoliv předtím v rámci nových DLC vycházely vždy dva charaktery, jeden obránce a jeden útočník, v půlce minulého roku se to změnilo. V DLC The Operation Shadow Legacy vyšel jen útočník Zero, následován v dalším DLC obránkyní Aruni. Vývojářům zřejmě už dochází nápady na jiné variace abilit pro nové operátory.

Nutno podotknout, že se postava z teaseru na nového operátora značně podobá elitnímu skinu na operátora Glaze. Tak uvidíme, co si na nás vývojáři v Rainbow Six Siege Crimson Heist připraví.

Další novinky ohledně Rainbow Six Siege

Hra mimo jiné čelí i hromadě cheaterů, kteří využívají například zakázané aim boty. Z tohoto důvodu v roce 2020 bylo zabanováno více jak 91 000 účtů, nyní se také spouští nový systém, který má cheaterům pěkně zavařit.

Naposledy do hry přibyla nová mapa Stadium, kterou je možné hrát až do 22. 2. Pokud vás tento event zajímá a chcete se o něm dočíst víc, zkuste navštívit oficiální stránky R6Siege. Hru si můžete zahrát na PC, Xbox One, Xbox X, PS4 a PS5.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button