FilmyNovinky

PHOBIAS: Film o strachu | Novinka

PHOBIAS film v traileru začíná u muže, který sedí v temné místnosti před obrazovkami svého počítače. Najednou se mu v chatu objeví zprávy od někoho neznámého, kdo ví, jak se jmenuje a co na sobě zrovna má. Uh, to by asi vyděsilo každého z nás, no ne? Jeho to ale děsí ještě víc, protože trpí robophobií, jednou ze vzácných fobií, kdy se člověk bojí robotů.

To ale není jediná fóbie, kterou poznáme. Film se totiž zaměřuje i na fóbii ze zbraní (hoplophobia), z řízení (vehophobia) a z mladých lidí (ephebiphobia). Zní to šíleně? Možná, ale člověk se může bát téměř čehokoliv. A hranice strachu, které se zdají být nekonečné, se právě chystá zkoumat jeden vědec. Ten se pomocí svých testovacích subjektů snaží vytvořit zbraň využívající strach.

Film PHOBIAS je od výkonných producentů “Ready or not” a byl promítán minulý rok na filmovém festivalu “Mammoth Film Festival“. Snímek je hodnocen R, takže se diváci určitě dočkají nějakých brutálnějších scén. Na IMDB se můžete dočíst, kdo všechno za snímkem stojí. Vydání PHOBIAS je naplánováno na 28. 2. 2021, což je jen o dva dny později, než má vyjít thriller NOBODY. Ten byl kvůli pandemii odložen, a to o více než půlrok.

Rozhovor s herci a tvůrci PHOBIAS

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button