AnimeExkluzivněNovinkyTéma dne

Netflix odhalil příběh DOTA: Dragon’s Blood! | Novinka

DOTA: Dragon’s Blood příběh bude sledovat dobrodružství dračího rytíře Daviona. Počkat, DOTA? Jako ta DOTA?! Ano, přesně tak! DOTA: Dragon’s Blood byla oznámena teprve před pár hodinami a představuje nám anime ze světa tohoto vysoce populárního MOBA projektu. Ten oslovuje hráče již od roku 2003. O to více asi všechny překvapí, že doteď nikde neunikla ani zmínka o tom, že Netflix ve spolupráci s Valve něco takového chystá. Aby to nestačilo, vypadá to, že projekt DOTA: Dragon’s Blood je i dávno dokončen. Jeho premiéra je totiž stanovena na 25. března 2021!

Z teaseru toho pak samozřejmě není moc poznat, ale nám se povedlo nedostatek informací lehce doplnit!

Nová fantasy série bude vyprávět příběh Daviona, uznávaného dračího rytíře rozhodnutého odstranit všechno zlo na světě. Daviona tak čekají nelehké zkoušky, ale i osudová setkání s prastarým a mocným Eldwurmem, jakožto i se vznešenou princeznou Miranou, která je na své vlastní tajné misi. Davion je tak postupně víc a víc vtahován do světa intrik a nebezpečí větších, než si kdy dokázal sám představit.

Na další informace si holt budeme muset ještě počkat. Věřím ale, že anime nadchne miliony fanoušků po celém světě, stejně jako nás.

O to zajímavější pak bude sledovat, jak si seriál povede proti svému největšímu konkurentovi z řad MOBA her. League of Legends totiž chystá své vlastní anime Arcane!

DOTA: Dragon’s Blood příběh určitě zaujme hardcore fanoušky DOTY a možná i fanoušky anime. Pokud se mezi ně řadíte, zkuste si přečíst náš tip na anime Dr. Stone. To před pár týdny vstoupilo do druhé série!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button