FilmyNovinky

Nový film od Martina Scorsese rozšiřuje obsazení | Novinka

Nový film Martina Scorsese dál rozšiřuje své obsazení. Už dříve se k filmu přidala dvojice Leonardo Di Caprio (Titanic, Revenant) a Robert De Niro (Irčan, Kmotr). Nyní řady rozšíří ještě Lily Gladstone (Cesta divočinou, První kráva). O filmu zatím moc nevíme, kromě toho, že se bude jednat o dobové kriminální drama.

Film se bude odehrávat ve 20. letech předchozího století v americkém státě Oklahoma. Zde se stala série vražd, kde oběťmi byli členové oil-wealthy Osage Nation. Tyto brutální vraždy vešly ve známost jako Reign of Terror. Předlohou k filmu je kniha Killers of the Flower Moon, kterou napsal David Grann a podle této knihy je snímek i pojmenován.

Podle toho, co víme, Lily Gladstone ztvární roli Mollie Burkhart, provdanou za Ernesta Burkharta (Di Caprio), který je synovcem místního farmáře (De Niro). Pro Gladstone se bude jednat o první takto velkou roli, doposud působila pouze v menších projektech. Je to pro ni obrovská příležitost, protože bude hrát s dvěma velikány Hollywoodu.

Film Martin Scorsese zpracovává pro Apple Original a je to jeho první projekt od roku 2019, kdy pro Netflix natočil film Irčan. Navíc se na filmu bude podílet i scénárista Eric Roth, který získal Oscara za filmy Forest Gump nebo Zrodila se hvězda. Obsazení je tedy naprosto dokonalé, počkejme si, jak samotný snímek dopadne.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button