NovinkyPC

Crash Bandicoot dorazí i na PC? | Novinka

Během loňského roku jsme dostali do rukou pár super konzolových kousků. Mimo Last of Us: Part II nebo třeba Ghost of Tsushima nám do knihovny přistálo i pokračování Crash Bandicoot. Ne jednomu z más to zlomilo nervy, v tom lepším případě jen ovladače. No a jak se tak zdá, během letošního roku se dočkají i PC hráči. Co nás k tomu vede?

Crash Bandicoot už nebude console only

Nehledejte v tom žádné extra leaky nebo nějaké spekulace nad vyjádřením někoho z Blizzardu. Ona celá série Crashe Bandicoota je vlastně jeden velký success. A jak tak známe Blizzard, byla by fakt blbost, kdyby si nechali utéct nějaké prašule z PC platformy. Když totiž mrknete na battle.net, tak zjistíte, že je možné předobjednat nového Crashe i na PC. Přesné datum vydání zatím neznáme, ale z toho, co popis hry obsahuje je jasné, že by hra měla dorazit během letošního roku.

Next-gen verze mají přednost

Než se ale vůbec dočkáme PC portu, na řadu musí přijít next-gen update pro oblíbeného vačnatce. Jak trailer naznačuje, next-gen verze dorazí už 12.března. Jestli si říkáte, že tohle už jste někde četli tak máte pravdu. O tom, že Crash Bandicoot dorazí i na Nintendo jsme už psali! Zkusíte si hopsání a ničení periférií i na PC?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button