HryNovinky

Dead by Daylight Stranger Things Collection | Novinka

Dead By Daylight Stranger Things v rozšíření “Days of Growth” přidává nové skiny pro Demogorgona a přeživší Nancy Wheeler a Stevea Harringtona. Jedná se o další skin pro licencované postavy, předtím už se dočkal nového skinu Leather face. Jelikož je pro licencované postavy obecně těžké domluvit vytvoření skinů, u Stranger Things se to povedlo už dvakrát.

Nancy Wheeler se ve hře nově objeví ve skinu “Days of Rose“, ve kterém vypadá jako stará babička. Steve Harrington se naopak vyšvihne do outfitu “High School Hunk“, do vzhledu středoškolského lamače srdcí, kterým také na začátku populárního seriálu Stranger Things byl. No a killer Demogorgon dostane skin “Geo mutation“, který vypadá, jako kdyby se chudák Demouš něčím nakazil.

Stranger Things má brzo vyjít ve čtvrté sérii, ale zatím ani není jisté, že se jí dočkáme do konce roku, tak si zatím populární seriál můžeme připomenout aspoň takto.

Naposledy jsme psali o novém grafickém updatu a Tome VI., který do hry přidal další zajímavý obsah o historii postav. Také jsme psali o nedávném Q&A, ve kterém vývojáři z Behavioru odpovídali na otázky týkající se třeba změn perku “Decisive strike“. No a jako poslední do hry v DLC “A Binding of a Kin přibyli zabijáci “Twins“, spolu s přeživší Élodie Rakoto.

Dead by daylight je asymetrická multiplayerová hra, ve které hrají čtyři přeživší proti jednomu zabijákovi. Zatímco survivoři mají za úkol spravit generátory pohánějící bránu a skrze ni utéct, killeři se snaží survivory hookovat a obětovat je pradávné Entitě.

Dead by Daylight si můžete zahrát na PCPS4, PS5Xbox X, Xbox One a Nintendu Switch. Můžete také vyzkoušet mobilní verzi této hry.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button