IndieNovinkyPCPS4PS5

Maquette – logická hra s příběhem | Novinka

Co mají společného modely budov, rébusy a příběh o lásce? To se dozvíte v logické hře Maquette. Pitoreskní prostředí hry je inspirované kresbami nizozemského umělce Mauritse Cornelise Eschera. Escher je autorem slavných kreseb a grafik, které zkreslují perspektivu a navozují zrakové iluze. Známé jsou jeho propletené schody, ptáci měnící se v ryby nebo ruce, které kreslí jedna druhou.

Maquette je svět ve světě, kde jste chvilku velcí jako obři a chvilku maličcí jako mravenci. Malebné modely budete rozebírat a přestavovat, přičemž cokoliv změníte v malém světě se bude zrcadlit i v tom ohromném. Během řešení rébusů se vám postupně odhalí vzpomínky, jež vyprávějí o milostném vztahu muže a ženy a příběh o tom, jak se z malých problémů stanou nepřekonatelné překážky.

Hlasy nešťastným milencům propůjčila americká herečka Bryce Dallas Howard (Jurský svět, Terminator Salvation) a její manžel Seth Gabel (Šifra mistra Leonarda).

Maquette vychází 2. března na Steamu a konzolích Playstation 4 a Playstation 5.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button