NovinkyPCPS4Xbox One

Takeshiho Hrad err… tedy FALL GUYS vstoupí do druhé sezóny!

Pokud nežijete někdo pod kamenem či kompletně bez internetového připojení asi vám v posledních dnech neunikla nová “battle royale” hra s názvem Fall Guys: Ultimate Knockout.

Jednoduše řečeno, 60 fazolek se během 5 kol snaží dostat k vítězné korunce skrze různé arénky, překážky a další. “Originální” koncept Takeshiho hradu přenesený do videoher. To je recept na úspěch.

Gotta to be first there!

A protože vývojáři nechtějí být jen sezonní senzací, snaží se o hru starat dále. Největší dosavadní oznámení si nechali na právě probíhající akci Gamescom 2020. To co Fortnite v době svého největšího fame dělal správně bylo střídání sezón a nekonečný obsah. S tím přišli také kluci z Mediatonicu a tak nás čeká rozšíření obsahu. Už při prvním spuštění jste měli možnosti pár designových úprav vaší postavičky a další jste sbírali jednoduchým hraním her či nakupováním virtuální měny, to se asi nezmění, ale pouze znatelně rozšíří.

Bude druhá sezóna stačit aby hra neumřela?

Během kratičkého videa jsme se od hlavního designéra dozvěděli, že pilně pracují na nových mapách, arénkách, překážkách i skinech a to vše ve fantasy středověkém stylu – dočkat bychom se měli během letošního října. Otázka ale zůstává, zda nového contentu bude dostatek na to, aby hráče udržel nebo ne. Nutno ale jedním dechem dodat, že hře určitě pomohla free verze pro předplatitele PS+ a také určitě neublíží blížící se vydání pro mobilní telefony. A co vy, hrajete Fall Guys?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button