HryNovinkyPC

Bloodhunt – Early Access: Act 2. Nové oblečky pro naše pijavice

Oznámení Vampire: The Masquerade – Bloodhunt se neslo ve znamení skepse. Všichni jsme měli ještě hořko v ústech z událostí kolem Bloodlines a do toho nám jako plivanec do tváře přistál další battle royale. Jenže ouha, ona je ta hra poměrně zábavná. Nejeden streamer se nechal slyšet, že je to zatím nejzábavnější batlle royal, který dosud hrál. Samozřejmě, můžeme říct že hru zatím stíhají problémy, bugy, útoky hackerů, ale vývojáři vehementně pracují na opravách i na dalším obsahu. Díky tomu nám do hry přistál druhý akt, který si teď pojďme trochu rozebrat.

Act 2

První v řadě jedna smutnější zpráva. Vylepšení neobsahuje žádnou optimalizaci pro hráče, kteří mají problém s výkonem. Vývojáři z Sharkmob AB uznávají, že ačkoliv je pro ně optimalizace prioritou, práce si vyžadují mnohem víc času. Pojďme už k příjemnějším věcem, které nám naopak zpříjemní život. První z nich je mírné vylepšení mechaniky respawnu. Převážně jde o lepší manipulaci s mechanikou, přidání ukazatelů apod. Žádné zásahy do celého systému. Další je vylepšení lezení, kdy už nemusíte držet klávesu pro skok. Lezení je tak pohodlnější a můžete snáz kontrolovat situaci kolem sebe. Vylepšení se dočkalo i Elysium (domácí hub), ve kterém je nyní i nový návštěvník Omnis. Zkuste s ním pokecat, třeba pro vás bude mít nějakou zajímavou informaci.

Jednou z větších změn je interiér koncertní síně Rudolfinum. Kdysi útočiště klanu Toreador se mění v krvavé bojiště stejně jako ulice samotné Prahy. Nadále tu máme spoustu menších vylepšení, od dialogů s NPC až po nové záznamy v deníku. Za zmínku stojí i customizace postav, kdy si svého krvesaje můžete obléknout do něčeho nového, dát mu nové divoké háro a vůbec z něj udělat ještě většího fešáka. Samozřejmostí je i balancování hry. Například klan Nosferatu se dočkal menšího nerfu, spousta úprava zbraní na dálku i na blízko, oprava menších chyb. Podrobnější seznam najdete zde. Stále ještě nezkrápíte ulice krví z vašich tesáků? Možná je načase dát hře šanci a začít svůj vlastní Bloodhunt.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button