NovinkyPC

Evil Genius 2: Dostaňte svět do svého područí | Novinka

Již zanedlouho budeme mít možnost uspokojit svého vnitřního zločineckého génia ve hře Evil Genius 2. Chtěli jste se někdy vykašlat na pravidla a prostě si svět podmanit? Už za dva měsíce budete mít možnost, aby svět úpěl pod vaší nadvládou.

Evil Genius 2 je hra, která navazuje na poměrně úspěšný první díl, který vyšel již v roce 2004. Opět budeme mít možnost se stát geniálním zločincem a na výběr budou celkem čtyři. Samozřejmě nemůžete být geniálním zloduchem a nemít svůj vlastní ostrov i s doupětem. To si budete moci rozvrhnout podle svého, včetně smrtelných pastí. Je těžké ovládnout celý svět jen vlastními silami, a tak budeme mít příležitost najmout různé pohůnky, kteří nám s tou těžkou prací pomohou. Vládnutí pak samozřejmě zůstane jen na nás, jak se sluší a patří.

Bohužel k životu úspěšného geniálního zločince patří i to, že se ve vašem domově (doupěti) jednou za čas objeví i nějaký ten tzv. hrdina. Naštěstí když už jste ten úspěšný génius zločinu, máte k ruce i pěknou řádku možností jak s nimi zatočit. A jednotlivé pasti bude možné i kombinovat. Takže nějaké to narušení vašeho klidu a míru jim rozhodně nedarujete. Evil Genius 2 přichází s vtipným konceptem, tak uvidíme jestli se jim to podaří i dobře převést v čin. Už jen dva měsíce a svět bude trpět pod mojí vládou. Tedy ve hře, ve skutečnosti samozřejmě nic neplánuji (nevinný hvízdot).

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button