NintendoNovinkyPCPS4

Nový trailer k Persona 5 Strikers! | Novinka

O tom, že se na nás řítí nové dobrodružství partičky středoškolských zlodějíčků jsme vás už několikrát informovali. Čím bližší je však datum vydání Persona 5 Strikers, tím více informací prosakuje na povrch. Atlus se s námi moc nemazlí a vypálil další akční trailer s názvem The Phantom Thieves Strike Back.

V novém traileru se podíváme na jednotlivé aktéry Persona 5 Strikers (hm…Joker) a jejich nejlepší kombíčka. Ke stálicím z předchozího dílu se do týmu přidala i krásná Sophia, která ve svém oblečku připomínajícím Baymaxe nebude úplně marnou postavou.

Nevím, jestli je omáčka kolem vývoje hry úplně důležitá, protože vám ji v docela slušné dávce naservíroval White Rabbid už před několika týdny. Persona 5 Strikers rozhodně není hra, která by se dala přehlížet. Získala si srdce fanoušků nejen svým vtipným a propracovaným bojovým systémem, ale i hlubokým příběhem. Všichni zlodějíčci jsou plně hratelnými postavami, z nichž každá má svůj specifický styl boje.

Nemůžu se dočkat, až všechny možnosti, které hra nabízí, ozkouším.

Pokud jste vášnivým fanouškem a objednáte si digitální deluxe verzi hry nejen, že dostanete hru o čtyři dny dříve, tedy 19.února, ale také digitální artbook, soundtrack a video ze zákulisí. Všichni ostatní si musí počkat na 23. února kdy hra vyjde na PS4, Nintendo SWITCH a Steam.

A protože jsme úžasní, chystáme pro vás RECENZI!

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button