NintendoNovinky

Ghosts ‘n Goblins Resurrection: Klasika přichází na Switch | Novinka

Legendárně těžká hra se vrací ve své reinkarnaci Ghosts ‘n Goblins Resurrection. Hra, která dala zabrat generacím hráčů, přichází na Switch v novém kabátku. A že je to pěkný kabátek. Nechápejte mě špatně, mě se líbila i ta původní hra, mám totiž těžký případ slabosti pro staré hry. Pixely to je moje. I přesto jsem nadšena z nového kresleného designu, který ctí vzhled své předlohy.

Ti z vás, kteří původní verzi hry hráli, si jistě živě vzpomenou, že hra proslula svojí náročností. Jak jistě víte, v té době existovala ve hrách většinou jediná obtížnost, a to převážně vysoká. Časy i hráči se mění a v dnešní době máme rádi možnost volby a tvůrci nám ji tentokrát dali. A tak budeme mít nyní šanci se rozhodnout, jak velkým překážkám bude náš hrdina Arthur čelit. Celkem na nás hra čeká ve třech různých obtížnostech. Kromě vzhledu si tvůrci pohráli i s gameplayem. Nyní má rytíř Arthur k dispozici více kouzel s různými efekty.

Ghosts ‘n Goblins Resurrection není jen vzkříšením jedné hry, ale dvou. V této nové hře totiž vývojáři spojují to nejlepší z původního Ghosts ‘n Goblins s jeho nástupcem Ghouls ‘n Ghosts. Máme tak možnost si zavzpomínat ne na jednu, ale na dvě ikonické hry. Hru si budeme moci vyzkoušet na vlastní kůži zhruba za měsíc, 25.února. Dost času na to si znova zahrát původní tituly, abychom je mohli řádně porovnat.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button