Novinky

Lady Dimitrescu na OnlyFans? | Cosplay

Nejsem si jistá, jestli by tahle novinka neměla být v sekci 18+, ale co už. Zkusím si udržet svůj peprný slovník na uzdě a dělat, že upíří MILFka Lady Dimitrescu vůbec nemá velká prsa, která zaplavila internet stejně rychle, jako pan Bernie Sanders a jeho epesní palčáky.

Vlastně nevím, co jsem čekala. Po odhalení demíčka nového Resident Evil: Village bylo jen otázkou času, kdy internetem projede smršť vnadných cosplayerek. Že však budou mít větší odezvu, než samotná hra, asi nečekal nikdo.

Z ultra vysoké upírky Lady Dimitrescu se tak přes noc stala součást mužských představ (a pravděpodobně nejen těch mužských) a nejpopulárnější postava hry. Musím uznat, že poslední pokus o ztvárnění upířího sexsymbolu se opravdu povedl. Cosplay Quinnley Blaque totiž zachytil to “podstatné”. Tím myslím samozřejmě rudé rty a obrovský klobouk.

Vzhledem k tomu, že nejsem zas tak velký prase, abych měla účet na OnlyFans, na zbytek fotek se nepodívám. Prosím, zkuste nebrat tenhle příspěvek jako návod. Pobídku. Doporučení….ehm. A dáte nám pak vědět?

Vysoká upíří dáma však není v hledáčku všech fanoušků kvůli své “osobnosti” nýbrž kvůli podpultovým informacím, které skrývá. Demo, které se nedávno objevilo, se vesměs točí kolem této cituji: 2,5 metrové paní, co šlape hráčům na penisy (via Jacob) a jejich dcer. Je tedy nad slunce jasné, že bude důležitým mezníkem v dějové lince hry.

A pokud vás absolutně netankují kozaté cosplayerky, ale chybí vám v novince nějaká herní informace koukněte sem:

Aby totiž novinek nebylo málo, Capcom vypálil trailer k nově chystané hře pro více hráčů Re:VERSE, která bude k dispozici zdarma všem, kteří si zakoupím Resident Evil: Village.

Přesvědčit se o tom budeme moci 7.května 2021, kdy má hra vyjít pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button