NovinkyPCPS4Xbox One

Farming Simulator 19 rozšiřuje arzenál! | DLC

Všichni zemědělci do řady… POooooZOR! A bedlivě čtěte… Farming Simulator 19 nám do již široké škály zbr… ehm ehm … vybavení naděluje další příslušenství v podobě nového DLC. Určitě se ptáte k čemu bude! Všechno je to o zemiakách. A jak všichni už moc dobře víme, zemiaky a řepka vládnou světem. Takže všichni příznivci, majitelé, pracovníci, manageři a předsedové agro družstev, pojďme se na to podívat blíže.

Celé toto DLC do Farming Simulator 19 vzniklo od skupiny moderů Team FSI Modding a do hry nám dává celých 14 nových strojů jen na sklízení a pěstování brambor. Co s nima pak? No… Na monitoru se toho moc vymyslet nedá, ale vysypat je na hromadu a drandit po nich závody v Lamborghini, nebo JCB traktory zní jako fajn nápad. Takže! Zemiaky vládnou světu a já to jdu za 5 éček hned přidat do svého Agro-Impéria…

MikeGuitarize

MikeGuitarze je hlavně špatný muzikant, beznadějný producent, netalentovaný skladatel, zlá osoba a ještě mnohem horší hráč. Avšak za nic se bohužel nestydí... Jeho plky a snahu o umění můžete sledovat na Twitchi, FB, nebo Instagramu. Taky somruje o kačky na nové CD na Patreonu. Toss a coin to you Mike! Jediný co má k plusu je jeho andělská krása ;-)

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button