NovinkySeriály

HBO pracuje na dalším prequelu Game of Thrones

Ano, je to tak. Jak uvádí web Variety, dočkáme se dalšího (po House of the Dragon) prequelu Game of Thrones. Bude se inspirovat knižní trilogií Tales of Dunk and Egg, od spisovatele George R. R. Martina. Ta se točí okolo sera Duncana Vysokého (známý jako “Dunk“) a mladého Aegona V Targaryena (známý jako „Egg“), 90 let před událostmi příběhu Game of Thrones. Práce na této adaptaci v režii HBO je zatím v rané fázi. Měli bysme se dočkat několika známých postav z Písní ledu a ohně, včetně čtyřletého Waldera Freye.

Martin dosud vydal tři novely ze série Tales of Dunk and Egg: The Hedge Knight v roce 1998, The Sworn Sword v roce 2003 a The Mystery Knight v roce 2010. Tyto novely byly poté shromážděny a publikovány společně jako trilogie A Knight of the Seven Kingdoms v roce 2015. Fanoušci nadále čekají na čtvrtou novelu.

Doposud jsem napsal a publikoval pouze tři novely a chci psát nejméně sedm, osm nebo deset dalších. Všichni víme, jak jsem pomalý a jak rychle se může televizní show pohybovat.

George R. R. Martin

Ano, Georgi…to všichni víme a stále čekáme na konec Písní ledu a ohně. Tak hybaj!

Game of Thrones Season 7: Official Trailer (HBO)

Pokud se chcete dozvědět něco více o lidech, kteří pro vás píšou, mrkněte na rubriku Meet the Team.

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button