NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

EA nás naučí jak se pustit do FIFA Ultimate Team

Jste noví ve světě FIFA? Nebo jste dosud jen pařili offline kariéru? Říkali jste si někdy co je to FIFA Ultimate Team? EA má pocit, že to není úplně user friendly mod a proto se rozhodli vydat video, ve kterém nám vysvětlí jak se do online hraní pustit. A ano…vysvětlují nám to v lednu…půl roku po releasu hry.

Lákání hráčů nebo podpora komunity?

Níže můžete mrknout na kompletní video, které vás uvede do světa FIFA Ultimate Team hraní. Představí vám základy, co kde se děje, jak se pohybovat v menu atd. Nebudeme hledět na to, že při vstupu do FUTka máte základní tutorial, který vás naučí úplně to stejné.

Druhý důvod proč teď nalákat nové lidi do FIFA Ultimate Team je důvod právě releasnutých TOTY hráčů – neboli kartičky hráčů, kteří obdrží status Team of the Year. Letos je vybírání na komunitě. Pokud byste se chtěli zúčastnit, mrkněte na odkaz, vybrat můžete taky. Tak či tak, záměr o nalákání nových hráčů, kteří potencionálně utratí penízky za virtuální měnu je očividná. Nejsme tady od toho, abychom soudili. A pokud toto video podpoří herní komunitu a FUTko se tak rozroste o nové hráče, je to jen plus.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button