NovinkyPC

Overwatch 2 se dočká uzavřené bety PvP a to hodně brzo

Studio Blizzard Entertainment zveřejnilo nové video s vývojáři ohledně uzavřeného beta testování Overwatch 2 v PvP módu. Ve videu se dozvíme strategii a plány do budoucna. Uzavřená beta proběhne v dubnu tohoto roku a otevřená verze by se měla ukázat ke konci letošního roku. V tomto týdnu probíhá testování mezi zaměstnanci a profesionálními hráči Blizzardu.

Uzavřené testování bude probíhat v systému 5v5 se čtyřmi novými mapami v sérii – Circuit Royal, Midtown, New Queen Street a Colosseo. Do hry se taky přidává nový hrdina jménem Sojourn. Nový hrdina není to jediné co se mění u postav. Kompletním přepracováním prošli taky Sombra, Bastion, Orisa a Doomfist.

Ředitel projektu Overwatch 2 Aaron Keller poznamenává, že tým stojící za projektem bude v následujících měsících více komunikovat s veřejností a budou nás informovat o všech novinkách. Do PvP beta se můžete zkusit zapojit i vy prostřednictvím služby Battle.net. Přístup se bude udělovat ve fázích, takže se do hry hráči dostanou postupně.

Nezapomínejte, že Epic rozdává stále hry zdarma. Tento týden se jedná o budovatelskou hru Cities: Skyline.

Zdroj
Foto: IGDB

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button