IndieNovinkyPC

Skul: The Hero Slayer v novém traileru

Jestli jste fanoušek osmibitových (8-bit) 2-D plošinovek tak mám pro vás dobrou zprávu. 19.2.2021 vychází na Steamu Skul: The Hero Slayer. Hru aktuálně pořídíte za 16,79€. Čeká vás fantasy dobrodružství plné překrásného pixel artu. Kde se budete probíjet hordami nepřátel a inovativní gameplay který vás chytne a nepustí.

Hrad krále démonů v troskách

Lidská rasa útočící na hrad Krále démonů není nic nového a už se to stalo nesčetněkrát. Co je tentokrát jinak? Dobrodruhové se rozhodli spojit své síly s Císařskou armádou a hrdina Caerleon vede obrovský útok v naději, že vyhladí démony jednou provždy. Zaútočí na Démonskou pevnost s ohromujícím počtem bojovníků a uspěje. Pevnost je dobyta a kompletně zničena. Všichni démoni na hradě byli zajati, až na jednu osamělou kostru jménem Skul.

V této hře se vtělíte do malé kostry a vydáte se vstříc všem chrabrým hrdinům, lovcům démonů a dobrodruhům. Ve střehu vás udrží neustále se měnící mapy, takže nebudete vědět co vás čeká. Skul není jen obyčejná kostra. Kromě svých impozantních bojových schopností může získávat nové a vzrušující schopnosti v závislosti na tom, kterou lebku má na sobě (a že jich ve hře není zrovna málo).

Vylepšujte si své schopnosti, vybavte se těmi nejlepšími zbraněmi a hlavně si nezapomeňte tu správnou lebku. Protože hra Skul: The Hero Slayer je plná nepřátel a epických bossů. A vy jste poslední naděje aby váš král a všichni démoni byli zase volní.

A jestli je to na vás moc barevné a málo démonické mám tady pro vás alternativu. Shot in The Dark.Je libo trochu 8-bitové temnoty? | Gamesmag.cz

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button