Novinky

Zbystři, sběrateli! Tuhle A2 krásku musíš mít

Kolik z vás, čtenářů, je vášnivých či příležitostných sběratelů akčních figurek? Pro ty z vás, kteří tomuhle náročnému koníčku věnují čas a péči mám exkluzivní novinku ze světa (jak jinak) Square Enixu. Tahle bílo-vlasá kráska A2 nebo také model YoRHa A No. 2 je již k dispozici na předobjednávku v AmiAmi.

Square Enix odhalil novou akční figurku od své vlastní herní značky Play Arts Kai teprve dnes. YoRHa Model A No. 2 (A2) byl představen ve dvou verzích. Standart a DX (deluxe). Aktuálně jsou obě verze k předobjednání na jednom z největších sběratelských shopu a to Amiami za cenu 16 330 jenů, což je zhruba 3 500 Kč. Oficiálně by se figurka měla dostat do oběhu v červenci tohoto roku.

Figurky od společnosti Play Arts Kai jsou obecně známé svým luxusním vzhledem a absolutní propracovaností. Každý detail je věrnou kopii herní předlohy a nechybí ani bohaté příslušenství. Je však pravdou, že figurka Standart a Deluxe se liší právě množstvím dodávaných komponentů. Pokud vás tedy láká více A2 s krásným a obrovským Large Sword Type 40, budete si muset připlatit.

Pokud nevíte, kam tuhle kočičku zařadit, doporučuju dát šanci hře NieR:Automata, která je k dispozici na PS4, PC a XboX One.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button