NovinkyPCTéma dne

Tvůrci Division 1 a 2 pracují na open-world hře ze světa STAR WARS

Nedávno vyšlo oznámení, že Ubisoft spolupracuje se společnostmi Lucasfilms a Disney na vytvoření nové open-world hry Star Wars. Vývoj projektu bude v režii Massive Entertainment. A kdo zná sérii Division tak ví, že se máme na co těšit.

Ale zpátky na začátek. Donedávna mělo exkluzivní právo na hry ze světa Star Wars pouze studio EA – (Jedi Fallen Order nebo Star Wars: Squadrons). Toto výhradní právo však před nedávnem vypršelo. A první, kdo se rozhodl si z tohoto všemi milovaného univerza uždíbnout něco pro sebe, byl samozřejmě Ubisoft (Assasins Creed, Division a Farcry). A nebyl by to Ubisoft, kdyby hned neoznámili vývoj nové open-world hry ze světa Star Wars. Za mě musím říct, že mě láká už jen představa že kdysi dávno v jedné předaleké galaxii….

Ze studia se zatím dostaly jen základní informace a aktuálně nejsou k dispozici žádné konkrétní detaily. Vůbec tedy netušíme do jakého období Hvězdných Válek bude hra zasazena. Jedna z možností je že se bude držet událostí, které nám už vyprávěly filmy či seriály. Nebo půjde svou vlastní cestou a bude vyprávět příběh nám neznámý? O to více nás udivilo, když jsme se dozvěděli, že hry od Ubisoftu budou stejně jako ty od EA spadat pod oficiální canon univerza! Z hlediska žánru hry si pak můžeme dovolit trošku hádat a říct, že dle předchozích open-world her studia Massive Entertainment, to vypadá na online “lite” RPG.

Jsem tak hrdý na naše týmy, že tu dnes jsou a potvrzuji, že pracujeme na nové hře Star Wars! Jsme nesmírně nadšeni, že můžeme přidat nová dobrodružství do jedné z nejbohatších a nejvíce fascinujících ság naší doby.

David Polfeldt (generální ředitel Massive Entertainment)

Samozřejmě to neznamená že EA nebude dále vyvíjet AAA Star Wars hry. Pro fanoušky je to skvělá zpráva. Jelikož by se mohla objevit na trhu jedna až dvě AAA hry z univerza Star Wars naráz.

Jaký na to máte názor? Vydá se Ubisoft cestou už zavedených příběhových linek. Nebo se vydá úplně jiným směrem.

A pokud nevíte co do té doby dělat tak tady je pár tipů Trojice trailerů z univerza Star Wars | Gamesmag.cz

Ať vás provází Síla!

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button