NovinkyPCPS4PS5

14hodinový livestream věnovaný Final Fantasy XIV přeložen.

A protože po celém světě stálé řádí roušková apokalypsa, další z řady připravovaných věcí, na které se těším, je posunuta. A když už se tahle transformace na zombie týká i virtuálního světa Final Fantasy XIV, začíná to být ultimátní průšvih. Aspoň nějaké potěšení by nám mohlo zůstat, no ne?

Gigantický livestream věnovaný všem updatům, videím, blogům a dalším oznámením byl původně plánován na 6.února 2021. Japonská vláda však vyhlásila další výjimečný stav z důvodu pandemie a Square Enix se tak rozhodl tento stream posunout. Oficiální stránka Lodestone hlásí, že se tak společnost rozhodla hlavně kvůli zdraví svých zaměstnanců a dalších osob a hostů zapojených do vysílání.

I když jsou všichni fanoušci lehce zklamaní, útěchou je fakt, že vysílání očekávaného Live Letter from the Producer se v plánovaném termínu uskuteční. Původní 14hodinové vysílání bylo naplánováno tak, aby se právě s tímto dopisem krylo a vzájemně doplňovalo. Včetně přizvaného publika a nových hostů.

Poslední vysílání Letter form the Producer

V listopadu 2020 Square Enix obě tato vysílání oznámil a předesílal, že bude oznámena spousta zásadních a zajímavých novinek. Přece jenom. Nový Patch 5.41 pro Final Fantasy XIV byl spuštěn poměrně nedávno, takže i mě další vychytávky a aktuality dost zajímaly.

Na kdy se však tenhle 14hodinový maratón přesune, bohužel, zatím nevíme. Věřím, že se všem dovíme nejpozději 6.února.

Pokud se chcete přidat ke 20 miliónům hráčů Final Fantasy XIV, ale nejste o kvalitách hry dostatečně přesvědčeni, doporučuju mrknout na další dopisy na oficiálních stránkách hry.

Final Fantasy XIV je k dispozici pro PC, PlayStation 4 a PlayStation5.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button