NovinkySeriály

Dexter: Tohle jsou tváře nové minisérie

Závěrečné finále populárního seriálu Dexter zřejmě zklamalo většinu fanoušků. Teď se však mnozí z nich můžou těšit na revival, ve kterém se vrátí postava sériového vraha Dextera. Tentokrát zamíří do New Yorku, je tudíž malá šance, že uvidíme herce z původní série. Showtime postupně odhaluje obsazení desetidílné série, která má vyjít koncem tohoto roku. Představujeme vám tváře, které se v novém Dexterovi objeví.

Varování: Následující text může obsahovat nějaké spoilery, které se týkají konce původní série.

Co tedy zatím víme o příběhu?

Vzhledem ke nešťastnému zakončení série panovaly obavy, že se budou nové díly odehrávat v Oregonu, kde se Dexter po zfalšování vlastní smrti usadil jako dřevorubec. Tam naštěstí nezůstane, ale nebude se ani vracet
na Floridu, kde působil jako forenzní specialista v policejním oddělení Miami Metro.

Tudíž se asi nedočkáme návratu starých známých tváří z původní série. Jelikož nebyla jejích účast vyvrácena ani potvrzena, ve hře stále zůstává jméno Jennifer Carpenter, která hrála Dexterovu nevlastní sestru Debru. Spekuluje se, že by se v nových dílech mohla Dexterovi zjevovat namísto jeho otce Harryho (jako takový “osobní rádce”, kterého vidí pouze on).

Jak bude vypadat obsazení?

Podle toho, co víme o plánovaném obsazení, to vypadá, že se zase Dexter (Michael C. Hall) zaplete s policií. Julia Jones (známá ze seriálu Mandalorian) se má ukázat v roli vedoucí policejního oddělení New Yorku. Mezi nové tváře se taky zařadí překrásná Johny Sequoyah (seriál Believe) hrající její dceru a Jack Alcott (seriál The good love bird). Alano Miller (Sylvia’s love) zase dostane roli seržanta z policejního oddělení Iron Lake.

Roli záporáka si lízne tentokrát Clancy Brown, kterého znáte možná jako seržanta Hanka Andersona z Detroit: Become Human.

V plánovaných deseti epizodách se možná dočkáme nějakého dalšího vraždění a zápletek s policií. Ve hře stále zůstává, že dojde i na definitivní odhalení Dextera jako sériového vraha.

Drasticky děsivý Dexter

Pokud si chcete čekání na nový seriál ukrátit, doporučím vám přečíst si knihu “Drasticky děsivý Dexter” od Jeffa Lindsey. Málokdo totiž ví, že populární seriál vznikl na náměty právě této knihy. Asi vás překvapí, jak málo se seriál drží knižní předlohy. I tak se jedná o mrazivý počin, který je možná o něco temnější než seriál a ve kterém se černý humor snoubí ještě s temnějšími počiny temných osob (zopakovala jsem to slovo “temný” dostatečně?).

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button