NovinkyPS4PS5

SQUARE ENIX registruje další ochranné známky. Nápověda k FF VII remake part 2?

Square Enix začal ve velkém registrovat spoustu ochranných známek pro velikány své série Final Fantasy. Pro ty nejzvědavější fanoušky je to jasná pobídka k pátrání po tom, zda jsou známky vodítkem k další části Final Fantasy VII Remake. A já JSEM nejzvědavější fanoušek.

Jednotlivé ochranné známky byly podány v Japonsku pro tituly Ever Crisis a The First Soldier. Nechci předhazovat konspirační teorii, ale viděla bych to na fakt, že FFVII bude mít ještě dvě části. Přece jenom. Crisis je slovo, které je velmi často spojováno s událostmi, které předcházejí hlavnímu příběhu Final Fantasy VII. Podívejme se třeba na mobilní hru z roku 2004 Before Crisis, která se odehrává 6 let před hlavním dějem nebo na dokonalý prequel ,v čele se Zackem a NÁSLEDNĚ až Cloudem, Crisis Core z roku 2007.

Takže trocha konspirační teorie?

Obě části jsou vlastně součástí světa, který hlavní dějovou linku sedmičky obklopuje. Ever Crisis by tak mohlo tento svět obohatit a ukázat nám, jakým směrem se bude další část hry vyvíjet. Nebo by mohl být podtitulem?

Čím víc Clouda, tím líp.

The First Soldier je docela jasným odkazem na bojovou skupinu SOLDIER společnosti Shinra. A kdo že to byl prvním vojákem, vytvořeným pomocí experimentu? Původní hrdina hrdinů? A byl opravdu prvním?

Tady bych si dovolila opět odkázat na jednu z dalších konspiračních teorií budoucí druhé části Final Fantasy VII. Už jednou jsME se zaobírali (dobře zaobírala) tématem Sephirotha a možností plnohodnotného ovládání v rámci části příběhové linky. Že by část The First Soldier?

A poslední třešničkou na dortu je registrace všude přítomného loga Shinra Company. Což vlastně není až tak překvapivé. Logo největší společnosti světa Final Fantasy se velmi často objevuje na fan předmětech a jiném druhu zboží po celém světě.

Ač se zdá, že největším problémistou hry je Sephiroth myslím si, že opak je pravdou. Za vší tou zlobou a chamtivostí, problémy a kapitalistickým smyšlením je opět velká společnost. Stejně, jako je tomu v reálném světě. Nakonec jsme všichni oběť.

Takže. Která teorie se potvrdí? Opravdu půjdou jednotlivé díly světa Final Fantasy abecedně za sebou?

Advent Children

Before Crisis

Crisis Core

Dirge of Cerberus

Ever Crisis

(the) First Soldier

Square Enix zatím stále mlčí. Kromě toho, že na hře pracuje nám vlastně nahazuje jen malé udičky, ze kterých vznikají konspirační teorie gigantických rozměrů. Třeba tenhle roztomilý mráček. Vidím ty blonďaté vlasy…

 Comon. kluci. Dejte mi více informací nebo vybouchnu….

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button