NovinkyPC

Succubus: Intro

“Prosim tě lásko, co sis to koupila za tu novou hru?”
“Co myslíš? Pokémony?”
“Ale né. Ten Sučubus nebo co. O čem to je?”
“Jo, Succubus. To ještě nevyšlo. Ale na Steamu je Prologue. Tak to chci vyzkoušet.”
“No a o čem to je?”
“Ále, to je taková odreagovačka, když mě nasereš.”

Succubus je. Tím bych začal a taky skončil. Nemá cenu tady rozmazávat o čem to je, protože kdo to zná, ten ví. A kdo neví asi vědět ani nechce. Jestli jste slyšeli o Agony, tak máte představu o čem je Succubus. Nicméně Agony byť kontroverzní, tak zklamalo hratelností a byla to škoda. Nicméně Madmind Studio se nenechá odradit a servíruje další chuťovku.

Tentokrát nejde o survival horror, ale o slasher (and I think that’s beautiful). V novém intro videu se můžete podívat na lehké náznaky brutality. Aby se na to někdo mohl podívat i v práci. Postavy až příliš připomínají Agony, ale i přesto se na to těším. Doufám, že půjde o pěknou hru s decentním příběhem, který se moc nebude rozmazávat po monitoru. Nenechám si ujít prologue na steamu, protože Succubus by mohl být ten průlom, který si studio zaslouží.

https://store.steampowered.com/app/1344350/SUCCUBUS_Prologue/

A tady konečně Succubus: Intro

https://www.youtube.com/watch?v=sgrBIZwh1cw&ab_channel=AgonyGame

Jestli vás nezaujalo video, tak možná byste si raději přečetli nějakou z našich recenzí. Třeba jak kreslit https://gamesmag.cz/naucte-se-kreslit-fantasy-a-rpg-mapy-recenze/ nebo je libo novinku o Bayonetě? https://gamesmag.cz/bayonetta-3-jak-jde-vyvoj/

Lukáš Haládik

Game designer, hráč, nerd, geek a všecko k tomu. Píšu, protože mě to baví.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button