NovinkyPC

Dobré zprávy na Age of Empires IV se usilovně pracuje!

Pokud jako já nedočkavě očekáváte vydání Age of Empires IV, pak vás jistě potěší zpráva, že se na hře usilovně pracuje. Vypadá to totiž, že je již hra v hratelné fázi. Podle prohlášení Shannon Loftis, generální manažerky Xbox studií, hrají tuto hru každý den. Bohužel více už neprozradila. Její “přiznání” bylo součástí ohlédnutí za minulým rokem. Minulý rok byl pro sérii Age of Empires plodným. V průběhu roku vycházely updaty pro Age of Empires II DE, jako například Battle Royal mód. A nyní je možné si AoE II DE zahrát i na Macu. No a na konci října vyšlo Age of Empires III DE, ke kterému jistě brzo nějaké updaty vyjdou. AoE III DE prošlo větší úpravou, co se týče historické přesnosti. Původní zpracování původních obyvatel Ameriky nebylo dobře zpracováno. Pokud vás zajímá, jak se obě verze liší, porovnávali jsme je po vydání AoE III DE.

Největší část roku ale pravděpodobně vývojáři strávili přípravou nového DLC ro AoE II DE, které se jmenuje Lords of the West a vychází 26.1. Čekají tam na nás dvě nové civilizace (Burgunďané a Sicilané) a celkem tři nové kampaně. Zdá se, že sérii Age of Empires se zase daří a snad se brzo dočkáme i toho Age of Empires IV.

Máte rádi mapy a chtěli byste se je naučit kreslit, tak mrkněte na recenzi kolegyně Mysticy. Rádi byste nás poznali blíže, není nic jednoduššího prostřednictvím série Meet the team.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button