Meet The TeamNovinkyPCPS5Xbox Series X

Nejočekávanější hra | Meet the Team #2

V minulém díle nové pravidelné rubriky Meet the Team jsme vám prozradili jaké jsou nejoblíbenější knihy redakce Gamesmag.cz. Dnes vám povíme jaké jsou naše nejočekávanější hry.

Všichni to jistě znáte! Oblíbíte si nějakou hru nebo herní sérii a najednou se dozvíte, že se pracuje na pokračování. Srdce vám poskočí radostí a vy jste celí natěšení, že se dočkáte dalšího dílu. Nebo se může jednat o zcela novou hru, ale vy už předem víte, že to bude pecka a jste celí žhaví aby vyšla co nejdříve. A jakou hru tedy netrpělivě vyhlížíme?

Kristina “Speedy” González| Dragon Age 4

Já nedočkavě očekávám Dragon Age 4. Jsem zvědavá s čím přijdou zvlášť potom, co jsem četla v komiksech a knihách. Navíc bych ráda praštila Solase přímo do ksichtu, za to co chystá. A pak bych se ho možná pokusila zachránit, nebo možná zabít. Ještě jsem se úplně nerozhodla.

Dragon Age 4 Cinematic Trailer | Game Awards 2020

Dalibor Zvoník – Dying Light 2

Pokračování jedné z mých nejoblíbenějších her – Dying Light 2 bylo oznámeno během E3 v roce 2018. Od té doby netrpělivě hltám každou zmínku o hře a s těžkým srdcem se dozvídám o odkladu hry. Jde o sequel hry Dying Light a příběh se odehrává 15 let po událostech prvního dílu.

Ve hře se budete setkávat s různými frakcemi a osadami a činit různá rozhodnutí, která zásadně změní stav herního světa. Důsledky mají být dalekosáhlé. Podle vašich rozhodnutí bude frakce prosperovat nebo bude nucena skončit v úpadku. Učinění určitých rozhodnutí otevře nebo uzavře oblasti ve městě. Tato mechanika bude mít obrovský vliv na znovuhratelnost.

Jistě, jsou tady i jiné hry, jako například pokračování slavné herní série S.T.A.L.K.E.R., ale když si mám vybrat pouze jednu, na plné čáře u mě vyhrává Dying Light 2. Bohužel datum vydání je stále “coming soon”. GOOD NIGHT, GOOD LUCK!

https://www.youtube.com/watch?v=RAV3Bg5DzYk
Dying Light 2 – Official 4K 26 Minute Gameplay Demo

Lukáš “Ghostonex” Haládik| Hra, která neexistuje

Já se tak strašně těším na hru, která mi dá pocit, že být gamerem ještě stojí za to. Poslední dobou ztrácím vůli hrát, protože všechny hry, které jsem měl rád už ztrácí kouzlo a šmrnc. Hledám hru, která mě chytne a nepustí, která mě donutí být vzhůru celou noc, protože je prostě tak dobrá, že ji nemůžu vypnout. Jenže zatím se to zdá být spíš v nedohlednu. Doufám, že jednou budu moct zažívat stejné pocity, jak kdysi a řeknu si, že se konečně dostáváme někam dál.

Jarda “prank” Strejc | Diablo IV

Posledních dvacet let mam slabost pro blizzardovky. Jo, taky už to není, co bejvalo, ale téměř deset let starý Diablo III dokáže do dneška na hodiny zabavit a několikrát do roka se k němu rád vracím. A dvacet let stará dvojka? No jakbysmet. A od čtvrtého dílu téhle slavné akční open-world RPG série si slibuju minimálně totéž. Novej příběh, nová classa, novej final boss, talenty…není toho úplně málo. Samozřejmě můj současný hype vychází z traileru, který byl poprvé k vidění na loňském BlizzConu. Ale koho by skvostně udělaný video od Blizzardu nedostalo, že?

Kiki “Rem” Dostálová|The Elder Scrolls VI

Jelikož Skyrim byl první “větší” hra, kterou jsem kdy hrála a vrhla mě naplno do světa hraní, nemůžu se dočkat dalšího dílu The Elder Scrolls. Ačkoliv announcement trailer na šestý díl TES vyšel už před dvěma roky, zatím je ohledně hry docela ticho po pěšině. Proto plným srdcem doufám, že hra vyjde a že až vyjde, bude stejně epikážní, jako Skyrim. A že při znělce budu znovu moct řvát z plných plic píseň o Dragonbornovi. Fus Ro Dah!

A o čem bude další díl Meet the Team? Nechte se překvapit. 🙂

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button