HryNovinkyPCPS4Xbox One

Nový obsah pro Control

Control si v naší recenzi odnesl krásných 90%, to ale neznamená, že byl absolutně bez chyby. Verze pro PS4 a Xbox One měla problémy s dropy FPS a dlouhým načítáním, což by nyní mělo být vyřešeno, jelikož vyšel nový update, který je ke stažení právě teď. Měli bychom se tak dočkat stabilních 30 FPS a razantního snížení doby potřebné k načtení hry.

To ale není vše, co se pro Control chystá, v přípravě je spousta dodatečného obsahu – autoři zveřejnili roadmapu budoucích updatů, kterou můžete vidět na obrázku níže. Ještě tento rok se tedy dočkáme Photo Módu, který umožní vytvářet pěkné obrázky přímo ve hře, či Expeditions módu, ve kterém budeme moci dále prozkoumávat Oldest House a čelit novým výzvám. Oba updaty budou zdarma a vyjdou v prosinci tohoto roku.

Nově také byla oznámena dvě nová DLC, první jménem The Foundation vyjde na začátku roku 2020 a bude v něm dále rozšířen příběh původní hry skrze nové story či vedlejší mise. Druhé DLC jménem AWE, neboli Altered World Events, je zatím zahaleno tajemstvím, nicméně podíváme se v něm do nového sektoru, ve kterém povstane nová hrozba. Na internetu kolují také informace, že toto DLC bude mít něco společného se světem ze hry Alan Wake, což by bylo velmi příjemné překvapení. Obě DLC jsou součástí season passu, který si můžete pořídit za 25€ / 700 korun.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button