KnihyKomiksNovinky

Deadpool vs Sabretooth aneb zapomínání se nevyplácí | Recenze

Deadpool se vrací v novém komiksu Deadpool vs Sabretooth a je šílenější a užvaněnější víc než kdy předtím. I když není se čemu divit, po tom co všechno má za sebou. Butler se mu hrabal v hlavě, oženil se se sukubí královnou monster, vede skupinu epesních (jeho slova) žoldáků a čerstvě je členem Avengers. No má toho dost na triku. A to se ještě musí pomstít všem, co mu učinili příkoří. A právě toto snažení máme možnost sledovat v novém komiksu.

Pomsta je sladká, pokud na ní nezapomenete

To tak jednou za čas popadne Deadpoola depka a nejlepší cesta ven je pomstít se lidem, kteří mu učinili bezpráví. To pak koukne do svého sešitku Ústrky a začne konat. A do tohohle sešitku se můžete dostat z různých důvodů. Třeba za to, že mu zkritizujete obličej nebo zabijete rodiče. Potíž je v tom, že potom co se mu Butler hrabal v hlavě, není Deadpoolova paměť, co bývala. A tak se stane, že se opětovně mstí lidem, kterým se pomstil či se mstí jejich potomkům. Nebo zapomene, že to byl on, kdo zabil své rodiče a ne Sabertooth, jak se domnívá. To ho ale nezastaví, aby se pomstil jak se patří. Ale jak zabít někoho, kdo je nesmrtelný jako on? Nebojte Deadpool má nějaký ten trik v rukávu a spoustu zbraní navrch.

Deadpool jak ho známe a milujeme

Deadpool vs Sabretooth nám přináší klasického, šíleného Deadpoola, který celý komiks prohláškuje a je s ním sranda. Pokud Deadpoola nemáte rádi (a to se stává já vím), tak tu nenajdete nic nového, co by ho více přiblížilo vašemu vkusu. Jediné čím se nynější Deadpool odlišuje od starého je, že nyní jaksi na straně dobra, je z něj teď přece Avenger. Ale nebyl by to Deadpool, aby to nedělal po svém a pořád se nepohyboval na hraně. Kresba je celkem standartní a nechybí samozřejmě ani Deadpoolovo pravidelné bourání čtvrté stěny. Příběh je vyprávěn svižně a vtipně, takže fanoušky určitě potěší a zabaví na jedno či dvě odpoledne. Co víc si přát.

Díky patří samozřejmě Crew za to, že nám komiks poskytla. Pokud vás Deadpool vs Sabertooth zaujal, další díly a mnohem více můžete pořídit na Megacomics.cz

Verdikt

Příběh - 95%
Postavy - 90%
Styl psaní - 85%
Ilustrace - 85%

89%

Naše skóre

Deapool vyráží na svou další šílenou eskapádu a my můžeme jít s ním. Příběh svižně odsípá a Deadpool baví. Skvěle vás zabaví na odpoledne či dvě. Nic přelomového nečekejte, ale od toho tu Deadpool nikdy nebyl.

User Rating: Be the first one !

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button