NovinkyPCPS4Xbox One

Crossout slaví vánoce a hráči hlídají své dárky

Podobně jako minulý rok se do vozidlové šílenosti Crossout dostává Snowstorm event. Ten znovu přináší kooperativní mise, nové balíčky a zbraně. Konec této akce připadne na 17. ledna příštího roku. Ve hře se znovu ukáže kooperativní Present Heist. Je důležité při něm ubránit kamión plný dárků proti Gronchovým poskokům. Nově se mezi ně přidají i Frost brothers. Jako finální boss mise se zase ukáže Gronch se svým vozidlem. Za splněnou misi pak dostáváte krekry, které jako minule měníte za vánoční odměny. Ty pak také můžete získávat v PvP módů “New Year’s Fever”

Během tohoto eventu bude také možné vylepšovat některé zbraně tak, že budete vědět dopředu, jaké vylepšení dostanete. Každý upgrade bude takto dostupný vždy několik dní. Kromě toho jsou teď všechny garáže vánočně vyzdobeny.

Na Gaijin store si dále můžete zakoupit dva balíčky s novými vozidly a zbraněmi. Dražším z nich je “Explosive Santa”, kde kromě auta a nových raketometů získáte hromadu kosmetických blbůstek a herní měnu. Pak je tu ještě “Frostburn”. Ten je o něco chudší, pokud ale utrácíte velký prachy za tyhle balíčky tak vám to stejně vadit nebude. Tyto rozšíření si můžete zakoupit do konce ledna.

Gaijin také zavádí dvojfázové ověření pro zvýšení bezpečnosti. Levithanům se teď nově zamezuje ve spamování těch stejných zbraní, které potřebují energii. Čím více jich totiž nasadíte, tím víc energie bude každá tato zbraň potřebovat.

Znovu budou hratelné denní výzvy a raidy. Hodně zbraní bylo buffnuto či nerfnuto. Interface, teď ukazuje více informací. A také některé bugy byly opraveny.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button