NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Hideo Kojima v CP2077 už dává smysl | Novinka

Pro ty z vás, co byli posledních deset dní v kómatu, přináším zásadní informaci: vyšel Cyberpunk 2077. Hideo Kojima s ním nemá příliš společného, dokud na něj nenarazíte v ulicích Night City. Hideo tuto čest klukům z CD Projekt Red oplatil a pustil je do Death Stranding.

O Cyberpunku bylo již řečeno mnoho dobrého i mnoho špatného. Osm let hypu nastavilo očekávání hodně vysoko. Vývojáři v současnosti čelí stížnostem na technický stav hry, obzvláště pak na konzolích. Japonská Sony zareagovala dokonce stažením hry Cyberpunk 2077 ze svého online obchodu.

A uprostřed toho si Hideo Kojima usmyslel, že do nejnovějšího updatu PC verze hry Death Stranding, zakomponuje obsah ze Cyberpunku. Zdarma.

https://twitter.com/Nibellion/status/1339512564523413504

Překvapivé DLCčko obsahuje pár známých prvků z polského kyber-titulu. Příkladem buď motorka Yaiba Kusanagi CT-3X nebo robotická ruka a sluneční brýle, oboje z inventáře Johnnyho Silverhanda, herního hrdiny, jemuž vzhled i hlas propůjčil Keanu Reeves. Hrdina Death Strandingu – Sam Bridges – může navíc svoji tvář ozdobit kybernetickými vylepšeními.

DEATH STRANDING PC x Cyberpunk 2077 Trailer-EN 4K

A stále nekončíme! Sam může používat některé z hacků, které známe od V. Navrch pak kyber-update přidává 6 nových misí do Deat Stranding, všechny v duchu Cyberpunku 2077. Jak bylo již zmíněno, update je dostupný pouze pro PC verzi hry. Hideo Kojima zatím neupřesnil, zda se update chystá i pro konzolovou verzi hry.

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button