NovinkyPCPS4PS5

Werewolf: The Apocalypse-Earthblood má first look gameplay

Werewolf: The Apocalypse-Earthblood ukazuje ve first-look gameplayi, jaké formy, schopnosti a skilly můžete jako vlkodlak získat. Ve hře totiž hrajete za Cahala, který se vrací z exilu, aby se připojil k boji proti zlé korporaci ničící přírodu. Hra, která je inspirována slavnou RPG deskovkou, má vyjít příští rok v únoru na PS4 aPS5.

Ve Werewolf: The Apocalypse-Earthblood může mít Cahal tři formy

First look gameplay ukazuje dvě konkrétní mise. V té první jsou představeny tři formy, do kterých Cahal může vstoupit. První forma je ta lidská, ve které může komunikovat s ostatními postavami. Druhá z nich je vlčí forma, která mu umožní dobře se plížit a pohybovat se rychle. Třetí potom takzvaná “Crinos” forma, neboli forma vlkodlaka, kdy se stává hybridem mezi vlkem a člověkem. V této formě dokáže dobře bojovat.

Důležité bude pro hru i plížení

V druhé misi se podrobněji ukazuje, jakými způsoby se dá využít vlčí forma k infiltrování hlídaných oblastí. Poukazuje taky na to, že použitím plížení se dá vyhnout otevřenému konfliktu proti většímu množství nepřátel. Dalším herním mechanismem, který vám pomůže lokalizovat nepřítele a vaše cíle. Nazývá se Penumbra vision a na první pohled připomíná “eagle eye” z Assassin’s Creed, nebo “witcher senses” z Witchera.

Boj na dálku, schopnosti a využití prostředí pro boj

Nepřátelé, kteří jsou příliš daleko, přijde na řadu Cahalova kuše. Ta mu také může pomoct zneškodnit drony, nebo dveře s elektronickým zabezpečením. Dále gameplay ukazuje některé ze schopností, které v boji Cahal používá. Na závěr potom přichází ukázka toho, jak se dá využít prostředí boje pro vlkodlakův prospěch. Ať už jsou to vybuchující barely, nebo vyvýšené zdi, to vše můžete jako Cahal využít k porážce zlých korpo lidí.

Tak co, navnadilo vás toto video z gameplaye? Pokud vás zaujalo, podívejte se na článek o cinematic traileru a poté i stránky této hry. Plánované vydání je na čtvrtý únor příštího roku, tak uvidíme, jestli vyjde včas, nebo ho zpozdí korona. Hru si budete moct zahrát na PS4, PS5 a PC.

Vánoce, Vánoce přicházejí… a s nimi i úžasné herní ceny!

Přejete si nějaké herní vybavení pod stromeček? Neváhejte a podívejte se na naši vánoční soutěž, díky které můžete vyhrát úžasné ceny!

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button