NovinkySeriályTéma dne

Dočká se nový “Boba Fett” vlastního spin-offu?

Téměř týden uběhl od odvysílání dlouho očekávané první epizody druhé řady Disney+ Star Wars seriálu The Mandalorian. Krom netradičně dlouhé stopáže nabídl tento díl řadu vymazlených easter-eggů. A také přivedl na svět postavu, o níž jsme doposud neměli ani tušení.

Není tomu dávno, kdy celý svět diskutoval nad spin-off seriálem mnohými milovaného a obdivovaného námezdního lovce Boby Fetta. Počínající dohady však pomalu ustoupily do pozadí a na výslunní se dostal nový mandalorian – Din Djarin, známý spíš jako “Mando”. Po masivním, a ze strany Disney možná trochu podceněném, úspěchu seriálu The Mandalorian zaplňují internet nové spekulace.

Mohl by si Cobb Vanth, ostřílený maršál zapadlého městečka Mos Pelgo, přijít k vlastnímu seriálu?

Tahle otázka se fanouškovskými komunitami šíří jako blesk. Z první epizody víme, že v historii Cobba Vantha se toho událo poměrně dost. Hlubší pohled na jeho životní cestu rozhodně nezní špatně. Ostatně chystaný Netflix seriál My Dad the Bounty Hunter tak trochu nabádá k myšlence, že se z kdysi negativního pohledu na lovce odměn stává komerční rodinná zábava.

Co myslíte vy? Zaslouží si Cobb Vanth svůj samostatný seriál? Nebo by měl zůstat epizodní postavou, na níž budeme vzpomínat jen jako na “chlapíka, co nosí hadry Boby Fetta”?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button