NovinkyPCPS4Xbox One

Do Project Cars 3 sviští japonský káry

Když letos v srpnu vyšel už třetí díl série Project Cars dost lidí bylo nadšeno. Jaké však zklamání přišlo v momentě kdy jsme obdrželi přerod z poměrně dosti slušného závodního simulátoru do aktuální arkádovky? Pěkná řádka sim-racerů byla zklamaná a na Projet Cars 3 kompletně zanevřela. Je stále otázkou proč se tak stalo ale Bandai Namco se snaží hře stále posílat nějaký support a proto přichází první ze 4 DLC. Toto zaměřeno na legendární japonské auta.

1 nový okruh, 3 auta, šmitec

První ze 4 nadcházejících DLC vám je k dispozici jako stand-alone dodatek za 10 éček, v případě že vlastníte ke hře Season Pass, máte obsah zdarma. Co vlatně tohle DLC nabízí? Let´s see:

  • 1 nový okruh (Yas Marina Bay – Abu Dhabí)
  • 1994 Toyota Supra mkIV Turbo
  • 1994 Mazda Rx-7 R2
  • 1997 Acura NSX

A toto je prosím vše. Za vašich 10 eur obdržíte 3 auta. Okruh v Abu Dhabí bude k dispozici všem for free. Každé z aut, které obdržíte má ještě vlastní changeable skiny, rozšíří se seznam trofejí a achievementů, obdržíte možnost vyměnit ráfky i kola a další kosmetické změny. DLC je vám k dispozici již nyní na PS4, Xbox One i PC.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button