NovinkyPCPS4Xbox One

Assassin’s Creed Valhalla – Season Pass: Co všechno nás čeká po vydání

Nový Assassin’s Creed vychází sice až příští měsíc, ale už teď nás tvůrci nechávají lehce nahlédnout do svých karet prostřednictvím nového traileru. A na co se tedy můžeme těšit? Tvůrci zatím oznámili zatím oznámili dvě expanze, jednu bonusovou misi a čtyři přídavky zdarma, které vyjdou během jednoho roku od vydání.

Wrath of the druids
V první expanzi, která by měla vyjít na jaře příštího roku, se vydáme do Irska. Tam se pokusíme odhalit tajemství mysteriózního druidského kultu. Budeme mít také možnost ovlivnit Dublinské obchodování. Tato expanze se zaměří na keltskou kulturu a její temnější a tajemnější stránku.

The Siege of Paris
Druhá expanze je naplánována na začátek léta a zpracuje známou událost z vikingské historie. Příběh nás zavede do válkou zmítané Francie, kde budeme mít možnost infiltrovat nepřítele a porazit ho zevnitř.

A ty další
Kromě již výše zmíněných dvou expanzí si na nás tvůrci přichystali ještě jednu bonusovou misi The Legend of Beowulf a sezónní přídavky zdarma, které by měly obsahovat nové slavnosti, schopnosti, výstroj a nový gameplay. Vypadá to, že nový AC bude akcí a zábavou nabytý až k prasknutí a to na dlouhou dobu. Snad tvůrci opravdu dostojí svým slibům.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button