NovinkyPC

Left 4 Dead 2 – nový update

Left 4 Dead 2 asi nemusím nijak zvlášť představovat. Kooperační střílečka, rozdělená na různé sekce v několika misích/prostředí. Během procházení lokacemi narazíte kromě “obyčejných” tupých zombáků, taky na silnější nepřátelé. Za zmínku stojí určitě “Tank” , do kterého je třeba nabušit hromadu munice, nebo plakající Witch, kterou je možno obejít bez souboje. Ten je sice tuhý, ale já měl vždycky nutkání tu svini sundat.

Váš čtyřčlenný team přeživších se může utkat v multiplayeru s ostaními hráči, kteří pak hrají za speciální nemrtvé, včetně Tanka, Huntera, Slithera atd. A mohu potvrdit, že je to opravdu VELKÁ zábava. Strany se pak otočí, takže nebudete ochuzeni ani o jednu roli.

Hra samotná je venku už 11 let. Valve vcelku pravidelně vydávalo aktualizace s opravami a novými věcmi. Díky tomu se Left 4 Dead 2 hraje dodnes a má vcelku stálou komunitu. A právě ta se taky zapříčinila o další update. Dokonce ho Valve vydá jako oficiální, pod titulkem The Last Stand.

Co všechno bude update obsahovat není ještě úplně jasné, ale vypadá to na další mapu, nějaké opravy a nejspíš něco víc. Počkáme si na update log. Každopádně klobouk dolů před komunitou i Valve, které se i po těch letech stále o hráče Left 4 Dead 2 stará.

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button