HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Letošní Game Awards slibují velké oznámení

Tradiční, každoroční, nejočekávanější. Těmito 3 slovy bychom dokázali v rychlosti popsat jednu z posledních akcí letošního herní roku, která nás ještě čeká. Většinu konferencí máme za sebou, všechny velké releasy už hrajeme nebo známe jejich data vydání. Přeci jen nám ale ještě chybí to pořádné zakončení roku 2021. Od toho je tu naštěstí Geoff Keighley. Jeho vlastní akce s názvem Game Awards roste každým rokem a letos má být údajně největší jakou budeme mít možnost vidět. Navíc, kromě udělování her si pro nás schoval také pořádné překvapení. O co se jedná?

Remaster Mirror´s Edge už příští rok?

Začneme zlehka. První uniklé informace hovoří, že se během letošních Game Awards dočkáme oznámení o připravovaném remasteru původních Mirror´s Edge z roku 2008. Přestože hráči spíše doufali v plnohodnotný remake, rozhodnutí remasterovat tuto 13 let starou hru přišlo EA asi lepší. Přestože se jedná ještě o jednu z mála her, která dneska dokáže běhat bez módů docela přijatelně, především tedy na PC. Nicméně konzolisté tento remaster pravděpodobně uvítají, protože dokáže přinést jak zlepšení grafika tak narůst FPS a další. Hra samotná by potom měla vyjít během roku 2022.

Blíží se oznámení dalšího BioShocku?

Teď ta druhá a mnohem větší novinka. V roce 2017 si vývojář původního BioShocku – Kevin Levine založil vlastní studio, poté co opustil 2K. Bylo veřejným tajemstvím, že pracuje na nové IP ale nikdo netušil o co se jedná. Nicméně to by se mohlo změnit právě během letošního udílení cen Game Awards. Studio Ghost Story Games pro letošní ročník plánují představ název své nové hry, zasazení i herní příběh. Měli bychom tak dostat celý package ohledně nové hry. Údajně by se však měla podobat více na Pray nebo třeba Deus Ex, než na předchozí BioShocky. Dále by hra měla kombinovat prvky FPS a RPG. Jestli se hry dočkáme už v roce 2022 není nemožné, spíš bych její release očekával až napřesrok.

Akce se koná v noci z 9 na 10. prosince a celé předávání cen Game Awards 2021 budeme sledovat online a pokryjeme je pro vás na našem webu. Pokud tedy nestíháte noční udílení, můžete se hned ráno těšit na kompletní přepis akce, včetně výherců i nových oznámení. Máte nějaké osobní očekávání od letošního udílení cen?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button