ExkluzivněGoogle StadiaNovinkyPCPS4PS5Téma dneXbox OneXbox Series X

3 nová videa z Cyberpunk 2077

CD PROJEKT RED včera odvysílal druhý díl své série Night City Wire a my se tak dočkali dalších 3 ukázek z hraní nejočekávanějšího projektu posledních let.

Video Lifepaths nám ukáže jak velký vliv mohou mít různá backstory vaší postavy. Každé backstory obsahuje i jiný úvod do Night City a zároveň ovlivňuje příběh V v průběhu celé hry.

Tools of Destruction jak už samotný název napovídá se zaměří na arzenál Cyberpunk 2077. Střelné zbraně, melee, cyberware zbraně, to vše se předvede v plné parádě spolu s ukázkou situací, ve kterých se dají co nejefektivněji využít.

A nakonec tu máme video Becoming SAMURAI které nám ukáže pozadí toho, jak švédská hardcore punková kapela Refused vytváří své songy. Nechybí ani interview s členy kapely a další vychytávky.

Hráči kteří se už teď nemohou dočkat vydání Cyberpunk 2077 nemusí zoufat a mohou si zatím přečíst knížku “The World Of Cyberpunk 2077” kterou vydalo Dark Horse Books.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button