NovinkyPC

Kill it with fire, dynamitem na pavouka

Za necelý měsíc vychází na steamu Kill it with fire. Hra, ve které je vaším úkolem vyčistit dům od pavouků. Až s tím budete hotovi, tak z domu sice skoro nic nezbude ale to je jenom detail. Ptáte se proč byste měli zničit barák při zabíjení pavouků? Protože zabíjení pavouků sprejem je pro sraby. Ti správní lovci pavouků sebou nosí dynamit a dvouhlavňovou brokovnici.

Abyste pavouka zabili musíte ho prvně najít a to není snadný úkol. Do ruky sice dostanete přistroj, který vám pomůže odhalit přibližnou lokaci vaší oběti, ale jede na baterky takže ho nemůžete používat moc. Pavouci na vás pak budou čekat v zásuvkách a na okraji objektů, které můžete vzít do ruky. Takový pavouk pak může být nemilé překvapení na knížce, kterou jste zrovna vzali do ruky.

Hra vypadá jako jedna s těch srandiček, u kterých strávíte maximálně dvě hodiny. Gameplay nenadchne ale pro takovou srandahru je dostačující. Na steamu je dostupná demo verze zdarma. Hra jinak rozhodně není pro lidi co se bojí pavouků, tady totiž působí mnohem hrozivěji než v reálném životě. Plná verze této řežby vyjde 13.8.2020.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button