NovinkyPCPS4Xbox One

Oznámení víkendů pro Marvel Fanoušky

Ohledně hry Marvel´s Avengers jste se na našem webu mohli dočíst až do syta. A my si stále nechceme dát pokoj. Z posledních gameplay záběrů nám není úplně dobře ale my nesoudíme hry podle trailerů. My chceme ten konečný produkt.

A vypadá to, že devs z Crystal Dynamics si tohle moc dobře uvědomují a chtějí nám dát možnost si hru vyzkoušet na vlastní controllery. Došlo totiž k oznámení celkem 3 víkendů kdy proběhnou bety této nadcházející superhrdinské hry.

Shut the f*uck up and take my time!

Kdy že se to vlastně dočkáme a které víkendy si vyhradit na hraní bety Avengerů? Přirozeně vás zajímá ten nejbližší termín. Jedná se o víkend 07 – 09.08.2020. Malé zklamání přichází v momentě kdy se dočtete podmínek té první bety. Abyste byli zařazeni do této bety musíte mít již hru předobjednanou konkrétně pro konzoli PS4. Toto pouze nestačí, musíte se také zaregistrovat a být vůbec vybrání do této bety.

Druhý termín je stanoven na 14 – 16.08.2020. Tento víkend už bude free pro všechny hráče na PS4. Pokud budete hru hrát na PC nebo Xboxu, musíte si hru opět předobjednat.

Poslední a finální víkend bety připadá na víkend 21 – 23.08.2020. Pro tuto betu již nemusíte hru předobjednat. Bude kompletně free pro všechny platformy. Takže jak? Těšíme se?

https://www.youtube.com/watch?v=mMSXpksMZ64

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button