NovinkyPCPS4Xbox One

Oznámení víkendů pro Marvel Fanoušky

Ohledně hry Marvel´s Avengers jste se na našem webu mohli dočíst až do syta. A my si stále nechceme dát pokoj. Z posledních gameplay záběrů nám není úplně dobře ale my nesoudíme hry podle trailerů. My chceme ten konečný produkt.

A vypadá to, že devs z Crystal Dynamics si tohle moc dobře uvědomují a chtějí nám dát možnost si hru vyzkoušet na vlastní controllery. Došlo totiž k oznámení celkem 3 víkendů kdy proběhnou bety této nadcházející superhrdinské hry.

Shut the f*uck up and take my time!

Kdy že se to vlastně dočkáme a které víkendy si vyhradit na hraní bety Avengerů? Přirozeně vás zajímá ten nejbližší termín. Jedná se o víkend 07 – 09.08.2020. Malé zklamání přichází v momentě kdy se dočtete podmínek té první bety. Abyste byli zařazeni do této bety musíte mít již hru předobjednanou konkrétně pro konzoli PS4. Toto pouze nestačí, musíte se také zaregistrovat a být vůbec vybrání do této bety.

Druhý termín je stanoven na 14 – 16.08.2020. Tento víkend už bude free pro všechny hráče na PS4. Pokud budete hru hrát na PC nebo Xboxu, musíte si hru opět předobjednat.

Poslední a finální víkend bety připadá na víkend 21 – 23.08.2020. Pro tuto betu již nemusíte hru předobjednat. Bude kompletně free pro všechny platformy. Takže jak? Těšíme se?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button