HryNovinkyPC

Microsoft Flight Simulator 2020

Letos nejočekávanější simulátor létání s dopravními letadly a celkově létání se vším, krom bojových letadel, by měl 30.července vstoupit do closed bety. Pokud patříte již teď mezi alfa testery, přístup do uzavřené bety dostanete automaticky.

Koronavirus byl naneštěstí takový šmejd, že měl velký vliv i na vývoj hry od giganta, jako je Microsoft. MS Flight Simulatoru se nemůže dočkat nejeden nadšenec do pilotáže letadel a není se čemu divit. Trailer a záběry ze hry jsou dechberoucí! Pokud bude vše tak jak se slibuje, máme před sebou určitě obrovský počin u kterého budeme moci strávit dlouhé hodiny přeletem na oceánem, vašim městem, nad Alpami, či v jakékoliv jiné světové lokaci, kterou máte rádi. Nebo nemáte a tím pádem pošlete tu hromadu šrotu ze vzduchu přímo na sousedův barák.

Už teď se spekuluje, jakou asi tak velikostí bude MSFS 2020 zatěžovat naše disky, ale je jasné, že větších her na trhu moc nenajdeme. Navíc bude hra potřebovat přímé a nejlépe dost rychlé připojení na internet. To bude zaručovat reálnost prostředí a něco jako “živost” , kdy by mělo být dokonce aktuální i počasí.

Nezbývá než netrpělivě čekat, vytáhnout letecké páky a joysticky, utřít z nich prach a už dopředu si promýšlet, odkud budeme startovat, kudy poletíme a kam budeme následně havarovat. Pokud si chete prohlédnout další obrázky a videa, zamiřte sem https://www.flightsimulator.com/ . Kdo se taky tak těší jako já?

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button