NovinkyPC

Získejte Watch Dogs 2 zdarma!

Ubisoft Forward letos nahradí zrušenou tiskovou konferenci E3 a za její sledování budete odměněni vynikajícím hackerským dobrodružstvím ve formě Watch Dogs 2. Akci zahájí pre-show, která odstartuje 12. července v 19:30 a představí se v ní Ubisoft news team se svými dovednostmi v Trackmanii, rozhovory a úryvky o tom, co máme očekávat od nadcházející události. K dispozici budou informace o novém obsahu k Just Dance 2020, AI u Ghost Recon Breakpoint a pár Easter eggs z The Division 2.

Hlavní akce pak začne ve 21:00. Tam uvidíme nejnovější informace i nové záběry z hraní Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Hyper Scape a z dalších projektů. Ubisoft tvrdí, že má na programu i několik překvapení, takže si ho určitě nenechte ujít. A kdyby jste náhodou nemohli nezoufejte, veškeré novinky najdete okamžitě i na našem webu.

Abyste získali bezplatnou kopii Watch Dogs 2, stačí se přihlásit pomocí svého Uplay účtu na oficiální stránce Ubisoft Forward – ta bude spuštěn chvíli před zahájením streamu.

Jakub Chytil

Blázen do anime a herního světa, do knížek i filmů.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button