MobileNovinkyPCPS4Xbox One

V4 – Globální pre-registrace pro Nexon’s cross-platform MMORPG začíná

Připojte se k boji za záchranu Syllunů! Předběžná registrace pro nejnovější multiplaformové Nexon MMORPG V4 začíná dnes pro mobilní telefony a PC. Protože síly temnoty hrozí, že způsobí chaos na kdysi idylické fantasy planetě, V4 pustí hráče na cestu napříč dimenzemi, aby pomohli v boji proti invazi démonických sil. Hráči se mohou předběžně zaregistrovat a zažádat o exkluzivní odměny během spuštění hry, včetně Limited Edition Mount Costume!

V4 běží na nejnovější verzi Unreal Engine a zve hráče, aby si užili svět Syllunas – kdysi ráj na zemi, který je nyní ohrožen démonickými silami.

V4 se odehrává ve velkém otevřeném světě a nabízí šest herních tříd zaměřených hlavně na útok – Warlord, Knight, Magician, Blader, Gunslinger a Axler. To samozřejmě dává každé třídě možnost způsobit co největší poškození při cestách herním prostředím a usnadní tak hru i sólovým hráčům.

Hráči mohou samozřejmě vytvářet, klany, aliance i přátelské vztahy a objevovat tak lokace spolu s přáteli. Dočkáme se ale i klasického PvP a dalších známých funkcí z ostatních MMORPG. S více než 50 možnostmi přizpůsobení si hráči navíc mohou svou postavu přizpůsobit přesně dle svých požadavků.

Aby to ale nebylo málo V4 nabídne i plnou cross platform funkci, která hráčům umožní hraní kdykoli chtějí, ať už budou na cestách s mobilem v ruce či doma u PC. V4 je prvním multiplatofrmním MMORPG společnosti Nexon a bude k dispozici globálně s vyjímkou několika zemí – Jižní Koreje, Číny, Japonska a Tchaj-wanu.

Jakub Chytil

Blázen do anime a herního světa, do knížek i filmů.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button